K2 Performance M Suojasetti
Miesten K2 Performance aikuisten suojasetti. Sirot suojat, coolmax vuoraus on hyvin hegittävä pitäen suojat kuivina. Sisältää polvi-, kyynär- ja rannesuojat.
Varastossa
36,90 €
Miesten K2 Performance aikuisten suojasetti. Sirot suojat, coolmax vuoraus on hyvin hegittävä pitäen suojat kuivina. Sisältää polvi-, kyynär- ja rannesuojat.
Tutustu myös
-
Tarjoukset, Lumilautailu, Lumilautakengät, K2
K2 Lil Kat Lumilautakengät
Lasten Boa-kiristyksellä varustettu lämmin ja mukava lumilautakenkä. Boa-kiristys on helppo käyttöinen ja tarkka. Kenkä istuu tukevasti jalassa. Kevyt ja siro ulkokenkä. Pitävä ulkokengän kumipohja.
Kengät ovat hieman pienehköä kokoa, valitse mieluummin yksi koko suurempi kuin normaali EU-kokosi. Parhaan tuloksen saat mittaamalla jalkapohjasi pituuden.Esim. kokovalinta 030 vastaa kokoa US 3 / EU 34.
Lasten K2 Lumilautakenkien Kokotaulukko US JUNIORIT EU JUNIORIT Jalan Pituus (cm) 11C 28,5 16,75 12C 30 17,5 13C 31 18,5 1 32,5 19,5 2 33,5 20 3 34 21 4 36 22 5 37 23 6 38 24 7 39,5 25 SKU: n/a129 €169 €Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla. -
Rullaluistelu, Rullaluistelutarvikkeet, K2
K2 Booster 76 MM/80A 8x Rengassetti ILQ 5-laakereilla
K2 Booster on uudella seoksella tehty 76MM/80A rengaspaketti rullaluistimiin. Paketti sisältää 8 kpl renkaita, ILQ 5 laakerit sekä holkit laakereiden väliin.
SKU: n/a74,90 € Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla. -
K2, Lumilautailu, Lumilautakengät
K2 Kat Grey Lumilautakengät
Nuorten Boa-kiristyksellä varustettu lämmin ja mukava lumilautakenkä. Boa-kiristys on helppo käyttöinen ja tarkka. Kenkä istuu tukevasti jalassa. Pitävä ulkokengän kumipohja.
Kengät ovat hieman pienehköä kokoa, valitse mieluummin yksi koko suurempi kuin normaali EU-kokosi. Parhaan tuloksen saat mittaamalla jalkapohjasi pituuden.Esim. kokovalinta 030 vastaa kokoa US 3 / EU 34.
Lasten K2 Lumilautakenkien Kokotaulukko US JUNIORIT EU JUNIORIT Jalan Pituus (cm) 11C 28,5 16,75 12C 30 17,5 13C 31 18,5 1 32,5 19,5 2 33,5 20 3 34 21 4 36 22 5 37 23 6 38 24 7 39,5 25 SKU: n/a169 € Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla. -
Rullaluistelu, Rullaluistelutarvikkeet, K2
K2 Booster 72 MM/80A 8x Rengassetti ILQ 5-Laakereilla
K2 Booster on uudella seoksella tehty 72MM/80A rengaspaketti rullaluistimiin. Paketti sisältää 8 kpl renkaita, ILQ 5 laakerit sekä holkit laakereiden väliin.
SKU: n/a74,90 € Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla. -
Rullaluistelu, Rullaluistimet, K2
K2 Alexis 84 Boa Rullaluistimet
K2 Alexis 84 Boa – naisten rullaluistimet, jotka ovat erinomainen valinta kuntoiluun ja pitkillekin lenkeille. Nämä luistimet on suunniteltu tarjoamaan ylivertaista mukavuutta ja tehokkuutta. Niissä yhdistyvät K2:n tunnettu pehmeä SoftBoot-rakenne, joka takaa erinomaisen tuen ja mukavuuden, sekä BOA-kiristysjärjestelmä, joka mahdollistaa kenkien nopean ja helpon säädön myös liikkeellä ollessa. BOA-järjestelmän avulla voit säätää istuvuuden tarkasti ja vapauttaa kiristyksen nopeasti ja kätevästi.
Luistimien alumiinirunko on kevyt, mutta tarjoaa vakautta ja hallittavuutta, mikä tekee niistä ihanteelliset sekä aloittelijoille että kokeneemmille luistelijoille. 84 mm:n renkaat yhdistettynä laadukkaisiin ILQ-7 laakereihin takaavat sujuvan ja nopean rullauksen, mikä on ihanteellista niin kaupunkiympäristössä kuin puistojen poluillakin. Lisätukena luistimissa on Stability Plus -suoja, joka auttaa säilyttämään hallinnan tiukoissakin käännöksissä ja nopeissa laskuissa.
Kengissä on todella tehokas ilmanvaihto, joka pitää jalkasi viileänä ja kuivana myös pidemmillä lenkeillä. Tämä ominaisuus yhdessä mukavan istuvuuden ja säädettävyyden kanssa tekee näistä luistimista loistavan valinnan aktiiviseen ulkoiluun kaikissa olosuhteissa.
Muistathan tarkistaa rullaluistimiesi ruuvit säännöllisin väliajoin!
Katso kokosi alla olevasta U.S. taulukosta. Esim. koko 075 on US 7,5 / EU 38.
SKU: n/a269 € Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.